Przestronna kawalerka w Szczecinie przy ul. Asnyka

INW32076

Rodzaj nieruchomości

Mieszkanie

Rynek

Wtórny

Cena

275 000 PLN

Cena za m2

9 612 PLN

Powierzchnia

28.61 m2

Liczba pokoi

1

Piętro

8

Liczba pięter

11

Materiał ścian

Betonowa płyta

Rok budowy

1972

Winda

Jest

Numer oferty

INW32076
Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki w Szczecinie przy ul. Asnyka.

Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie o dużym potencjale, idealne do własnej aranżacji – wymaga remontu, co daje możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb i gustu.

Kluczowe atuty mieszkania:
Przestronny pokój z wydzieloną częścią sypialnianą. Jasna kuchnia z możliwością połączenia z salonem. Wspaniały widok z ósmego piętra, który zapewnia dużo światła i poczucie prywatności.

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z rozbudowaną infrastrukturą publiczną. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. 

Mieszkanie jest idealna propozycją dla inwestorów lub osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, które mogą urządzić według własnych upodobań.

Zapraszam do kontaktu, chętnie przedstawię więcej szczegółów dotyczące oferty. 
Agent Image

Mateusz Uberna

Zobacz również

Inne oferty które mogą Cię zainteresować

Cena za m2:

Powierzchnia:

Cena za m2:

Powierzchnia:

Cena za m2:

Powierzchnia:

Agent Image

Mateusz Uberna